Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Piękna pogoda powitała naszych uczniów w Grecji…

Po długiej podróży nasza młodzież dojechała cało i zdrowo do hotelu Poseidon Palace w Grecji, gdzie będzie odbywać swoje praktyki zawodowe.
Po zakwaterowaniu i krótkim odpoczynku wszyscy poznali swoich opiekunów praktyk. Na spotkaniu informacyjnym poznali zwyczaje panujące w hotelu. Uczestniczyli w szkoleniu BHP, gdzie dowiedzieli się najważniejszych zasadach bezpiecznej pracy. Na szkoleniu stanowiskowym opiekun ich praktyk przekazał im najważniejsze informacje dotyczące ich pracy i praktyk. Długi dzień za nimi, ale to co najlepsze dopiero przed nimi.
Już nie mogą doczekać się tego co przyniesie jutro!
Mamy nadzieję, że pobyt na praktykach w Grecji pozostawi w pamięci uczniów niezwykłe wspomnienia, że będzie to piękny czas nauki, pracy, zabawy i relacji towarzyskich.
Czekamy na fotografie z podróży do tego pięknego śródziemnomorskiego kraju.