Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Współzawodnictwo sportowe w roku szkolnym 2021/2022

Organizatorem imprez sportowych dla uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu węgrowskiego jest Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Węgrowie. Każdego roku prowadzone jest współzawodnictwo sportowe szkół, uwzględniające wyniki uzyskane przez szkoły w zawodach powiatowych, regionalnych i wojewódzkich.
9 listopada 2022 r. w sali konferencyjnej im. I. J. Paderewskiego w Starostwie Powiatowym w Węgrowie odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół Powiatu Węgrowskiego za miniony rok szkolny. W spotkaniu uczestniczyli dyrektorzy i nauczyciele wychowania fizycznego wyróżnionych i nagrodzonych szkół, władze powiatowe Szkolnego Związku Sportowego w Węgrowie na czele z prezesem panem Janem Tempczykiem, samorządowcy: pani Ewa Besztak – Starosta Węgrowski, pan Marek Renik – Wicestarosta, pracownicy Wydziału ds. Sportu Starostwa Powiatowego w Węgrowie.
Foto: Starostwo Powiatowe