Zespół Szkół Ponadpodstawowych

XI Koncert Kolęd

Tradycją już stały się występy naszych uczniów w Bazylice Mniejszej w Węgrowie na koniec okresu kolędowego. Nasz koncert odbył się w ostatnią niedzielę tego wyjątkowego czasu – 29 stycznia po Mszy Świętej wieczornej. Zgromadzonych powitał Proboszcz Bazyliki ks. prałat Leszek Gardziński oraz dyrekcja naszej szkoły Pan Jacek Nowotniak i Pani Aneta Rosochacka. Zespół wokalno-instrumentalny wykonał dziewięć utworów, wśród których znalazły się uroczyste kolędy i wesołe pastorałki. Zapowiedzi utworów przygotowane przez panią Agnieszkę Szczepańską, odczytała Martyna Wiceńciak. Wśród gości zgromadzonych w świątyni utworom przysłuchiwała się Pani Ewa Besztak Starosta Węgrowski, która na koniec pogratulowała artystom oraz ich rodzicom licznie zgromadzonym w kościele. Gratulacje trafiły do kierującej zespołem Pani Joanny Gomółki i gościnnie występującego Pana Adama Gomółki, który uświetnił koncert grą na gitarze. Utwory wykonali: Natalia Pikulska (wokal i flet), Marta Gawor, Kinga Malinowska, Justyna Suchocka, Lidia Kocon, Patryk Niszcz, Kamil Adamczuk, Gabriela Małkowska, Oliwia Gierej, Katarzyna Dziewulska, Julia Postek, Wiktoria Wronka(wokaliści). Tych, którym nie udało się przybyć zapraszamy za rok.