Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Etap szkolny XLV Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

3.02.2023 r. w naszej szkole odbył się etap szkolny XLV Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. W przygotowaniu uczniów i teście wiedzy uczestniczyli przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej w Węgrowie Artur Kądziela i Maciej Szczepański oraz pani Agnieszka Szczepańska sprawująca opiekę nad młodzieżą. Zebranych powitał i życzył powodzenia Pan Dyrektor Jacek Nowotniak. Do etapu powiatowego z najlepszymi wynikami dostali się: Bartosz Rudnicki z klasy 3lom ( I miejsce), Radosław Wojtyński z 2ek ( II miejsce) oraz Aleksandra Górecka z 2ah ( III miejsce). W konkursie udział wzięli także: Kinga Malinowska, Natalia Pikulska i Maja Twardowska z 2ek, Aleksandra Pawlak z 2ah, Krystian Niewiatowski i Szymon Pietrzak z 2em oraz Łukasz Pachnik z 1 ae. Wygranym gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych etapach konkursu.