Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Zwycięska drużyna ZSP im. J. Kochanowskiego MŁODZIEŻOWEGO TURNIEJU MOTORYZACYJNEGO

26 kwietnia w siedleckiej „ Samochodówce” odbył się etap rejonowy Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, który zorganizowany został przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach oraz przedstawicieli Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Siedlcach. Do rywalizacji stanęły drużyny reprezentujące: Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica w Siedlcach, Zespół Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach.
Turniejowe zmagania zakończyły się zwycięstwem naszej drużyny.
I miejsce w turnieju zajęła drużyna z Zespołu Szkół im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie w składzie: Marcin Krasnodębski, Skarżyński Dawid, Zdzieborski Krystian z 4ae i to oni będą reprezentować nasz rejon w etapie wojewódzkim, który odbędzie się 23 maja 2023 r. w Warszawie.
Największą ilość punktów wśród wszystkich uczestników zdobył Marcin Krasnodębski i otrzymał indywidualne wyróżnienie.
GRATULUJEMY naszej zwycięskiej drużynie oraz opiekunowi, panu Hubertowi Rybakowi, turnieju i trzymamy kciuki za uczniów, którzy będą reprezentować rejon w wojewódzkim etapie Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.
Zdjęcia – KMP Siedlce