Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Dzień 12 i dzień powrotu

10.11.2023 (dzień 12 + dzień powrotu)
Po 12 dniach praktyk nasza przygoda w Grecji dobiegła końca. Choć już pakujemy się i wracamy do Polski, do ostatnich jeszcze chwil zdobywamy cenne umiejętności i doświadczenia w zawodzie. Uczniowie powtórzyli wszystkie najważniejsze informacje i materiał nabyty w ciągu praktyk. Brali udział w spotkaniach i rozmowach z ekspertami i mentorami, którzy wspierali proces kształcenia i szkolenia zawodowego. Podsumowali ewaluację stażu i zdobytych kompetencji. Program stażowy zakończył się uroczystym wręczeniem certyfikatów. Co dobre szybko się kończy, ale zdobyte umiejętności i doświadczenia na pewno zapamiętamy na długo. Czas wracać, do zobaczenia wkrótce.

Projekt nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000055875, realizowany przez ZSP im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie, finansowany ze środków Unii Europejskiej.