Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Otwarta Strefa Aktywności – już jest…

Nasza szkoła znalazła się na liście wniosków, które zostały dofinansowane w ramach tegorocznego naboru Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej Otwarte Strefy Aktywności – edycja 2019. W ramach tego zadania powstała na terenie szkoły ogólnodostępna strefa sportowo-rekreacyjna: siłownia zewnętrzna wyposażona w urządzenia do ćwiczeń i gier. Lokalizacja urządzeń siłowni przy naszej szkole stworzyła doskonałą przestrzeń aktywności sportowej w połączeniu z terenami rekreacyjno – sportowymi, co sprzyja integracji społecznej. Teren szkoły uzupełniony Otwartą Strefą Aktywności jest o wiele ciekawszy, o wiele bardziej atrakcyjny. Działająca już inwestycja dała efekt wizualny, ale ma przede wszystkim wartość użytkową. Zapraszamy zarówno uczniów jak i nauczycieli do korzystania z obiektu na lekcjach wychowania fizycznego i nie tylko. Otwarta Strefa Aktywności jest miejscem, w którym spotykać się może społeczność szkolna, wszyscy mogą na równi korzystać z walorów tego miejsca pod warunkiem zastosowania się do regulaminu jej użytkowania. Zapraszamy.