Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Odnawialne źródła energii to nie przyszłość, to teraźniejszość

Solar Energy Expo to pierwsze w Polsce branżowe targi przemysłu odnawialnych źródeł energii poświęcone rozwojowi i nowym trendom w branży. W dniach 17-19 stycznia 2023 roku w Ptak Warsaw Expo prezentowano sektor odpowiadający za innowacje i budowanie lepszej, ekologicznej przyszłości.
W dniu 17.01.2023 r uczniowie klas I,II,III i IV Technikum Elektrycznego oraz 1dw BSI brali udział w Międzynarodowych Targach Odnawialnych Źródeł Energii- Solar Energy Expo w Nadarzynie. Na miejscu mieli okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami nauki stosowanymi w montażu i eksploatacji OZE. Uczestnicy wydarzenia mogli skorzystać z wiedzy branżowych ekspertów.
Opiekunami grupy byli: Małgorzata Kołodziejczuk, Ryszard Kocon, Marian Paczóski i Adam Uliński.