Zespół Szkół Ponadpodstawowych

Dzień 11: 22.06.2023 – Dzień roboczy

Przed ostatni dzień praktyk za nami!
Mechanicy samochodowi brali udział w kontroli międzyoperacyjnej i ostatecznej napraw. Przyjmowali samochód do naprawy i wypełniali dokumentacje. Przeprowadzili diagnostykę samochodowa przy wykorzystaniu zaawansowanych programów komputerowych. Ponadto po praktykach odwiedzili salon marki LOTUS gdzie mogli otrzymać informacje o tych sportowych samochodach.
Technicy agrobiznesu poznali środki techniczne i materiały wykorzystane w sprzedaży towarów i usług oraz ich rozliczenia oraz byli odpowiedzialni za przygotowanie materiałów rolnych do sprzedaży.
Kucharze nauczyli się przygotowywać wydawkę dań głównych oraz byli odpowiedzialni za przygotowanie dodatków do dań głównych.
Fryzjerzy utrwalali techniki uwalniania stresu poprzez dotyk, podzielili się swoimi emocjami oraz wrażeniami z warsztatów oraz zajmowali się koloryzacją oraz strzyżeniem damskim i męskim.
Projekt nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000055875, realizowany przez ZSP im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie, finansowany ze środków Unii Europejskiej